FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Cupboard 11526330
nr 1152 6330
CUPBOARD
peasant, omarbetat, delar 1700-tal, senare bemålning, length: 125 cm, width: 58 cm, height: 205 cm, krön med skador.
allmoge, omarbetat, delar 1700-tal, senare bemålning, längd: 125 cm, djup: 58 cm, höjd: 205 cm
Condition: krön med skador
3000
SEK 1100
Monday December 11 2017
at 19:06:39
600 kr
600 kr
600 kr (Robot)
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
1.000 kr